Aktualności

Trawertyn - jak zastosować go w swoim mieszkaniu?

Trawertyn to kamień, który od lat cieszy się dużą popularnością w budownictwie i architekturze, a obecnie zaczyna być również bardziej obecny przy produkcji mebli lub jako element dekoracyjny. Ten naturalny materiał, pochodzący z wapieni, jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia. Jednocześnie trawertyn posiada unikalną strukturę i wzornictwo.

Wnętrza w stylu francuskim

Styl francuski charakteryzuje się elegancją i romantyzmem. To styl, który nadaje pomieszczeniom nieprawdopodobnego uroku i klasy. Tutaj znajdziemy wystawne dekoracje, stylizowane meble oraz ozdobną sztukaterię. Często kojarzony jest z pałacową elegancją i przepychem, jednak w nowoczesnym ujęciu meble w stylu francuskim mogą znaleźć się w ciepłych i przytulnych wnętrzach.

Gabba by Argento na targach Warsaw Home & Contract 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w dniach 19-22 października wzięliśmy udział w prestiżowych targach Warsaw Home & Contract. Były to pierwsze targi, w których mieliśmy okazję uczestniczyć i było to dla nas nie lada wyzwanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie miłe słowa i okazane zainteresowanie naszymi produktami.

Jak łączyć złoto i srebro w mieszkaniu? 

Wykorzystanie złota i srebra nie jest oczywistym wyborem w aranżacji wnętrza. Może się wydawać, że te kolory wykluczają się nawzajem, jednak często mogą dodać oryginalności i elegancji w naszym domu. Oto kilka wskazówek, jak połączyć kolory  złota i srebra w swoim mieszkaniu.