Gabba by Argento na targach Warsaw Home & Contract 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w dniach 19-22 października wzięliśmy udział w prestiżowych targach Warsaw Home & Contract. Były to pierwsze targi, w których mieliśmy okazję uczestniczyć i było to dla nas nie lada wyzwanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie miłe słowa i okazane zainteresowanie naszymi produktami. 

Nasz zespół wraz z przedstawicielami marki Gabba z zagranicy

Targi Warsaw Home & Contract to miejsce gdzie po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Państwu elegancką kolekcję mebli do salonu i jadalni Braga. Jest to pierwsza kolekcja w naszej ofercie, która wykorzystuje marmur naturalny.

Kolekcja Braga na targach Warsaw Home 2022

Jednocześnie zaprezentowaliśmy Państwu kolekcję Terra, która bardzo odbiega stylem od naszych wszystkich poprzednich kolekcji. Jest to rozwiązanie bardziej wpisujące się we współczesne preferencje konsumentów, gdzie nadal w mieszkaniach większości Polaków króluje styl skandynawski. Terra wykorzystuje okleinę z naturalnego drewna - fornir i złoto z matowym wykończeniem.


Monett Home to nowa marka ściśle powiązana z marką Gabba. Powstała z myślą o odmiennych gustach naszych klientów. Tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w naszej ofercie.

Szafka rtv z kolekcji Terra